Návštěvní kniha

z IP 2a00:ca8:a1f:*** | 29.1.2019 22:01
Ahoj Vladimíre, už jsme se opět delší dobu neviděli, tak držím palce do další sezony, aby se už zadařilo odjet aspoň na nějakou měsíční cestu po Evropě a to vše hlavně ve zdraví. zdraví Jiří
z IP 37.48.36.*** | 10.7.2017 13:28
Ahoj bratránku Jiří,
dík za podporu. Troufám si tvrdit, že kdybych zrovna nebyl v nemocnici, tak už dnes děláme nějaký testovací výlet. Místo toho objednávám nádobí, drogerii a podobné serepetičky, bez kterých se dobrý cestovatel obejde s ešusem a dobrou kudlou. Ponoukám Juru, aby zatím vyrazil beze mne.
Však to nějak dopadne.
Vláďa
z IP 213.155.225.*** | 10.7.2017 12:58
Ahoj kluci a Vladimíre obzvlášť. Jsem moc rád, že jste už svůj projekt dotáhli až na zkoušky ručního řízení. Po kouscích to dotáhnete třeba až na cestu kolem světa. Jde jen o tu výdrž. A k té vám oběma držím palce. Zdraví Jiří
z IP 213.220.199.*** | http://www.handicap-on-roads.com | 26.11.2016 09:47
Ahoj Zdeňku a Bobeško,
nesmírně si cením toho, že jste zareagovali na naše stránky. Jsem váš velký obdivovatel a z vašich zážitků a poznatků si bereme příklady i ponaučení. Díky za nabídku rad, to se určitě bude někdy hodit. Budeme i rádi, pokud osud dopřeje, že se někdy někde osobně potkáme a pokecáme.
Právě jste udělali ohlédnutí za vašimi posledními dvěma lety, pokud bych se měl ohlédnout já, tak to bude za rok a půl, co se tomuto projektu věnuji a jenom v krátkosti napíšu, co mi to přineslo. Naučil jsem se dělat články a materiály pro webové stránky. Naučil jsem se modelovat 3D předměty v programu Sketchup. Oprášil jsem své elektrikářské dovednosti. Naučil jsem se pracovat s mikrokontrolery Arduino a jejich čidly (a přitom oprášil znalosti programování v jazyku C). Programy pro Arduino už začaly být tak rozsáhlé, že jsem se musel naučit program Notepad++ (ano plus plus, nepleťte si to s obyčejným Notepadem) i s jeho mocnými pluginy pro řízení projektů a podporou psaní programátorských textů. Už jen z tohoto výčtu snad vyplývá, jak mě to obohatilo, co by mi jinak uniklo a co bych ten věnovaný čas jinak proflákal.
Jura se zapsal do análů například tím, že jako asi první vozíčkář (myšleno v Česku) seskočil na padáku v tandemu. A má těchto prvenství více. Já se chci zapsat tím, že tento projekt dotáhnu do konce. Ono už bylo utraceno hodně peněz, tak by to byla i dost škoda.
Na závěr si přeji, aby všechny tyhle myšlenky a nápady nezapadly a posloužily někomu dále.
Vláďa
z IP 37.122.170.*** | www.bydlikemevropou.com | 25.11.2016 20:33
Ahoj kluci
  Musíme před vaším rozhodnutím smeknout, neboť si živě dovedu představit tu spoustu problémů, které jste se rozhodli řešit. Z našich zkušeností po 730 dnech strávených v bydliku se domníváme,že to nebudete mít jednoduché, ale důležitý je uspokojení sama sebe. Určitě je to velká výzva, nejen pro Vás, ale i pro další bydlikáře, kteří hodně mluví jak by odjeli na dlouho, ale skutek utek. Spoustu jich chápeme, je to dost odvaz, vše podřídit jen cestování. Oba dva Vám držíme palce a těšíme se na zprávy z vašich cest. Pokud budete potřebovat jakoukoli radu sem sní, rádi předáme svoje zkušenosti. Vaše rozhodnutí vyrazit na východ je z našeho pohledu rozumné, neboť jsme se na vlastní kůži přesvědčili o dobrosrdečnosti obyčejných lidiček právě na východě. Západní Evropa je trochu jinde a lidi se tam skoro ani nezdraví. Ve východních zemích ani nemusí jeden žádat o pomoc a je mu nabídnuta ještě dřív než by si o ní řekl sám. Ostatně o tom je na našich stránkách napsáno dost. Takže co dodat ???? 

              KOLAMA DOLU A ANTENOU NAHORU

  Zdraví  Zdenek a Bobeška
                                www.bydlikemevropou.com
z IP 78.102.107.*** | 6.3.2016 20:52
Ahoj Tome. Za jeden z cílů vlastní přestavby považuji to, že díky tomu budu znát kdejaký šroubek a tak mě nějaká závadička nepřekvapí a budu vědět kam šáhnout.
Vláďa
z IP 81.201.48.*** | 6.3.2016 19:27
Ahoj, přeji prima zábavu a uspokojení ze stavby. Svou vestavbu DUCATO L3H3 jsem si dělal sám a vím, kolik zábavy a uspokojení to přináší. Držím palce a ať se ti stavba daří. S pozdravem, Tom.
z IP 78.102.107.*** | http://www.handicap-on-roads.com | 11.2.2016 11:12
Ahoj bratranče Jirko, děkuji moc za slova uznání. Je to velice povzbudivé. Určitě nastanou okamžiky, kdy si budeme říkat, že něco nepůjde, že to nezvládneme. Vzpomenu si na Tvá slova i na Tvé výpravy do hor, do Himalájí, při stoupání na vrchol.
Vláďa
z IP 213.155.225.*** | 10.2.2016 08:09
Ahoj bratránku Vladimíre, držím palce a dost hodně tě obdivuji. Být vzdělán na to zvládnout takovou stavebnici - počítač a využít ho k ovládání celého hardware auta, to je pro mě hodně vzdálená představa. Bližší je pro mě "rýpání " se v hlíně na zahradě (nebo flákání se po horách...)...prostě každý může a umí něco jiného a dohromady toho dáme hodně...:). Stále si uvědomuji ten dar nás zdravých, kteří se mohou pohybovat po svých spodních končetinách. Držím palce, aby vám vaše nadšení vydrželo a podařilo se auto dotáhnout do vítězného konce a potom aspoň 1 000 000 km bez nehod po celé Evropě a Asii. Pokud by ses někdy nacházel u Jirky v Suchdole i fyzicky, tak už to budete mít jen kousek do Ostravy. Jakmile se zmůžu z finančních problémů po loňské výpravě do Indického Himaláje, tak určitě něco přispěji na realizaci vašich snů...Zdraví Jiří PS: nikdy jsem se ani nezmohl na udělání vlastního webu, v podstatě mi ale stačí Google na ukládání fotek, které popíšu a tak mám i svůj deník...
z IP 78.102.107.*** | 6.12.2015 14:33
první reakce :-)