Předpověď se začíná plnit a balíčky z Číny přicházejí. Zatím se všechny vešly do škvíry u poštovní schránky, takže na poštu jsem ještě nemusel. Takto to nějak vypadá, co balíček, to nějaká perla:

 

 Nudit se nebudu. Můžete sledovat sekci Arduino, jak tam budou naskakovat nové projekty.

Malá statistika balíčků ke dni 11.4.2016. Objednáno 80 zásilek, zatím jich poštou přišlo 37. smile

Vtípek na odlehčení:

Wikipedia: "Já vím všechno"
Google: "Najdu všechno"
Facebook: "Já znám všechny"
Internet: "Beze mě, jste... víte kde!"
Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!" :DDDD

For Caravan 2016 Letňany

Ve dnech 15.-17.4. se konala tato výstava a protože to do Letňan mám co by kamenem dohodil a zbytek doběh, zavítal jsem tam hned v pátek, abych se vyhnul davovému šílenství. Chtěl jsem vidět jednotlivé technologie, což se až tolik nepovedlo, ale například jsem si velice dobře pokecal o plynovém rozvodu (plnění do lahví Alugas, Monocontrolu, filtrech na plyn). Kromě toho jsem okouknul chladničky. Myslel jsem, že zde nakoupím i pár věciček, že výstavní slevy budou významné a ono ne. Ceny, které jsem našel na netu za ty samé věci, byly prostě levnější, takže na této výstavě jsem žádný zářez do peněženky neutrpěl. Jeden hezký postřeh z výstavy: na takovéto výstavě se prodávají i vrtulníky!

Zbytek dubna byl ve znamení přebírání balíčků, kontrola funkčnosti a těšení se z nových věciček. Získal jsem zkušenost s proclíváním svého prvního balíčku; jednalo se o solární regulátor, takže tato věcička se hnedle „prodražila“ o 700,-- Kč. Pravda, trochu mojí blbostí, protože jsem se v celním řízení nechal zastupovat firmou Fedex a ta si za zprostředkování  účtovala 340,-- Kč. Příště bych se celního řízení rád zúčastnil osobně, jednak se rád podívám na letiště do celního skladu a za druhé kvůli lepší zkušenosti. Pokud nějaké příště bude, protože větší balíčky už jsem obdržel, ale člověk nikdy neví.